Internetowy Sklep Budowlany e-PALBUD

Dostępność:

Sklep e-PALBUD powstał z myślą o ludziach, którzy cenią sobie czas. Kupować można u nas bez ograniczeń w dzień, lub w nocy, wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu.

Oferta:

Bogata oferta pomoże wybrać najlepsze i najtańsze produkty. Poprzez ciągłe poszerzanie oferty mamy nadzieję, że każdy kto buduje, czy remontuje znajdzie tu coś dla siebie. W naszej ofercie oprócz materiałów budowlanych znajduje się wykonawstwo, a także wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Do dyspozycji klientów oddajemy nie tylko szeroką ofertę materiałów budowlanych, ale także wieloletnią wiedzę ekspertów z zakresu budownictwa.

Transport:

Towary dostarczane są nowoczesnym sprzętem, samochodami samowyładowczymi, wywrotkami lub innymi jednostkami specjalistycznymi. Zaletą jest elastyczność naszej oferty, jeżeli jakiegoś towaru nie ma w cenniku, zapytaj, a my z pewnością znajdziemy go dla Ciebie.

Płatności:

Zadowolenie Klienta jest naszym głównym celem, dlatego też Klient może zapłacić u nas w momencie odbioru towaru bezpośrednio na budowie.

Współpraca:

Zapraszamy do współpracy po zapoznaniu się z regulaminem. Oferta przeznaczona jest głównie dla odbiorców z województwa śląskiego, choć na pewno odpowiemy na wszelkie zapytania z innych regionów.

Zapraszamy
Zespół PALBUD