Firma Palbud Sp. Z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko:

TYNKARZ

Miejsce pracy: Rybnik
Region: śląskie

Opis stanowiska:

przygotowanie stanowiska pracy
wykonywanie tynków maszynowych
kontrola i serwis maszyn tynkarskich
zachowanie norm i standardów BHP

Oczekujemy:

motywacji do podjęcia stabilnej pracy
zaangażowania w realizację powierzonych zadań
odpowiedzialności za wykonywaną pracę
sprawności fizycznej
doświadczenia na podobnym stanowisku
wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: biuro@e-palbud.pl.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rybnik z siedzibą w Konarskiego 159a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.