Klej do ociepleń na styropianie ALPOL AK 532 25kg Zobacz większe

Klej do ociepleń na styropianie ALPOL AK 532 25kg

Nowy produkt

Zużycie:3-4 kg/m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do przyklejania płyt styropianowych i zatapiania siatki zbrojącej. Do stosowania w systemie ociepleń ALPOL EKO PLUS oraz wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
Produkt jest składnikiem systemu ociepleń ALPOL EKO PLUS. 
Rodzaj podłoża 
Tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienne. Mury: z cegieł i pustaków ceramicznych, silikatowych, bloczków z betonu komórkowego i inne, powierzchnie betonowe, warstwa styropianu w systemie ociepleń. 
Przygotowanie podłoża 
Dla przyklejania płyt styropianowych: 
Powierzchnia podłoża powinna być sucha, czysta, trwała i nośna. Nowe tynki i betony powinny być związane i wysezonowane. Tynki osypliwe, popękane i "głuche" usunąć, szczeliny rozkuć. Małe ubytki wypełnić zaprawą szybkowiążącą ALPOL AZ 130 lub wyrównawczą ALPOL AZ 135, na większe płaszczyzny nałożyć tynk ALPOL AT 310. Mocne tynki oczyścić z łuszczących się warstw malarskich i zanieczyszczeń. Powierzchnie oczyścić z kurzu. Podłoże słabe zagruntować preparatem głęboko penetrującym ALPOL AG 700 lub ALPOL AG 703 jeżeli dodatkowo zachodzi potrzeba zmniejszenia chłonności podłoża. 
Dla zatapiania siatki na styropianie: 
Powierzchnia styropianu powinna być sucha, czysta, trwała i nośna. Ewentualne szczeliny między płytami wypełnić odpowiednio dociętymi paskami styropianu. W przypadku nierówności styropianu lub zniszczenia warstwy wierzchniej przez promieniowanie słoneczne UV (żółty nalot), powierzchnię przeszlifować tarką metalową lub pacą z papierem ściernym. Nie pozostawiać wystających elementów łączników. 

Recenzja

Napisz opinię

Klej do ociepleń na styropianie ALPOL AK 532 25kg

Klej do ociepleń na styropianie ALPOL AK 532 25kg

Zużycie:3-4 kg/m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

30 innych produktów w tej samej kategorii: