Klej do ociepleń na wełnie mineralnej ALPOL AK 533 25kg Zobacz większe

Klej do ociepleń na wełnie mineralnej ALPOL AK 533 25kg

Nowy produkt

Zużycie:4,5-5,5 kg/m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do przyklejania płyt z wełny mineralnej i zatapiania siatki zbrojącej. Do stosowania w systemie ociepleń ALPOL EKO PLUS WM oraz wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
Produkt jest składnikiem systemu ociepleń ALPOL EKO PLUS WM. 


Rodzaj podłoża 
Tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienne. Mury z cegieł i pustaków ceramicznych, silikatowych, bloczków z betonu komórkowego i inne, powierzchnie betonowe, warstwa wełny mineralnej w systemie ociepleń. 
Przygotowanie podłoża 
Dla przyklejania płyt z wełny mineralnej: 
Powierzchnia podłoża powinna być sucha, czysta, trwała, nośna i równa. Nowe tynki i betony powinny być związane i wysezonowane. Tynki osypliwe, popękane i "głuche" usunąć, szczeliny rozkuć. Małe ubytki wypełnić zaprawą szybkowiążącą ALPOL AZ 130 lub wyrównawczą ALPOL AZ 135, na większe płaszczyzny nałożyć tynk ALPOL AT 310. Mocne tynki oczyścić z łuszczących się warstw malarskich i zanieczyszczeń. Powierzchnie oczyścić z kurzu. Podłoże słabe zagruntować preparatem głęboko penetrującym ALPOL AG 700 lub ALPOL AG 703 jeżeli dodatkowo zachodzi potrzeba zmniejszenia chłonności podłoża. 
Dla zatapiania siatki na płytach z wełny mineralnej: 
Powierzchnia z płyt wełny mineralnej powinna być czysta, trwała i nośna. Ewentualne szczeliny między płytami wypełnić odpowiednio dociętymi paskami wełny. W zależności od rodzaju wełny dokonać montażu łączników. Należy stosować atestowane łączniki z trzpieniem stalowym i zgodnie z dokumentacją projektu ocieplenia. 

Recenzja

Napisz opinię

Klej do ociepleń na wełnie mineralnej ALPOL AK 533 25kg

Klej do ociepleń na wełnie mineralnej ALPOL AK 533 25kg

Zużycie:4,5-5,5 kg/m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

30 innych produktów w tej samej kategorii: