Klej szybkowiążący elastyczny ALPOL AK 512 25 kg Zobacz większe

Klej szybkowiążący elastyczny ALPOL AK 512 25 kg

Nowy produkt

Zużycie:ok 2.8 -3.5 kg /1 m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

Więcej szczegółów

Więcej informacji


Opis produktu:
Do przyklejania różnego rodzaju płytek gresowych oraz wielkowymiarowych płytek glazurowanych, terakotowych i kamiennych (poza marmurowymi), klinkierowych i innych o niskiej nasiąkliwości na podłożach krytycznych (odkształcalnych, podgrzewanych, na tarasach i balkonach, itp.). Zalecany wszędzie tam gdzie wymagany jest szybki postęp robót. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
Warunki wykonania 
Prace wykonywać przy temperaturze otoczenia od +5°C do +30°C. Do kleju nie dodawać żadnych substancji. Wbudowany klej chronić przed nadmiernym przesuszeniem i zawilgoceniem. 
Przechowywanie 
W oryginalnych, nieuszkodzonych opakowaniach i suchych pomieszczeniach - 12 miesięcy od daty produkcji. Chronić przed zawilgoceniem w czasie transportu i składowania. 
Uwagi 
Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania podane są dla temperatury (23±2)°C i wilgotności względnej (50±5)%. W innych warunkach czas zużycia i wiązania może ulec zmianie. Klej ALPOL AK 512 zawiera mieszaninę cementów i po wymieszaniu z wodą daje odczyn alkaliczny. W razie zabrudzenia oczu należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Chronić również skórę używając ubrań i rękawic ochronnych. Narzędzia czyścić wodą. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe z nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użycia wyrobu.

Recenzja

Napisz opinię

Klej szybkowiążący elastyczny ALPOL AK 512 25 kg

Klej szybkowiążący elastyczny ALPOL AK 512 25 kg

Zużycie:ok 2.8 -3.5 kg /1 m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

30 innych produktów w tej samej kategorii: