Klej upłynniony wysoko elastyczny ALPOL AK 516 25kg Zobacz większe

Klej upłynniony wysoko elastyczny ALPOL AK 516 25kg

Nowy produkt

Zużycie:ok 2,5-4 kg/m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

Więcej szczegółów

Więcej informacji


Opis produktu:
Do przyklejania terakoty, płytek kamiennych i gresowych na wszelkiego rodzaju podłożach poziomych, a w szczególności krytycznych (odkształcalnych, podgrzewanych, na tarasach, balkonach itp.). Dzięki Ze względu na jego półpłynnej konsystencji eliminowane są pustki powietrzne pod płytkami, co uniemożliwia penetrację wodzie. Zalecany jako składnik systemów hydroizolacji ALPOL HYDRO PLUS i ALPOL HYDRO PLUS T, wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
Warunki wykonania 
Prace wykonywać przy temperaturze otoczenia od +5°C do +30°C. Do kleju nie dodawać żadnych substancji. Wbudowany klej chronić przed nadmiernym przesuszeniem i zawilgoceniem. 
Przechowywanie 
W oryginalnych, nieuszkodzonych opakowaniach i suchych pomieszczeniach - 12 miesięcy od daty produkcji. Chronić przed zawilgoceniem w czasie transportu i składowania. 
Uwagi 
Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania podane są dla temperatury (23±2)°C i wilgotności względnej (50±5)%. W innych warunkach czas zużycia i wiązania może ulec zmianie. Klej ALPOL AK 516 zawiera mieszaninę cementów i po wymieszaniu z wodą daje odczyn alkaliczny. W razie zabrudzenia oczu należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Chronić również skórę używając ubrań i rękawic ochronnych. Narzędzia czyścić wodą. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe z nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użycia wyrobu.

Recenzja

Napisz opinię

Klej upłynniony wysoko elastyczny ALPOL AK 516 25kg

Klej upłynniony wysoko elastyczny ALPOL AK 516 25kg

Zużycie:ok 2,5-4 kg/m2
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

30 innych produktów w tej samej kategorii: