Nanoklej do klinkieru elastyczny ALPOL AK 518 25kg Zobacz większe

Nanoklej do klinkieru elastyczny ALPOL AK 518 25kg

Nowy produkt

Zużycie:ok 1,2 kg/m2/mm
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

Więcej szczegółów

Więcej informacji


Opis produktu:
Do przyklejania elewacyjnych kształtek i płytek klinkierowych oraz wszystkich innych okładzin ceramicznych, płyt z kamienia naturalnego i sztucznego (poza marmurowymi) na wszelkiego rodzaju powierzchniach pionowych oraz poziomych, w tym również na podłożach krytycznych (odkształcalnych, podgrzewanych, na tarasach, balkonach itp.). Dzięki unikalnej recepturze i zastosowaniu nanododatków klej jest wysoce odporny na powstawanie wykwitów solnych. Nanoklej jest elementem systemu do klinkieru, w skład którego wchodzą nanozaprawy i nanospoiny. Klej mrozo- i wodoodporny, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
Rodzaj podłoża 
Tynki cementowe, cementowo-wapienne, mury z cegieł i pustaków ceramicznych, silikatowych i bloczków z betonu komórkowego, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe, podłoża betonowe, posadzki cementowe, anhydrytowe i asfaltowe, posadzki z ogrzewaniem podłogowym, warstwy hydroizolacji z folii ALPOL AH 751 i zaprawy ALPOL AH 752, AH 753, stara glazura i terakota. 
Przygotowanie podłoża 
Powierzchnia podłoża powinna być sucha, czysta, trwała i nośna. Nowe tynki i podłoża betonowe powinny być związane i wysezonowane. Stare warstwy o słabej przyczepności, kruche i łuszczące się usunąć. Ubytki uzupełnić zaprawą szybkowiążącą ALPOL AZ 130 lub wyrównawczą ALPOL AZ 135. Podłoże słabe pomalować gruntem głęboko penetrującym ALPOL AG 700 lub ALPOL AG 703, jeśli zachodzi potrzeba zmniejszenia chłonności podłoża. 

Recenzja

Napisz opinię

Nanoklej do klinkieru elastyczny ALPOL AK 518 25kg

Nanoklej do klinkieru elastyczny ALPOL AK 518 25kg

Zużycie:ok 1,2 kg/m2/mm
Waga:25.00 Kg
Opakowanie:48szt/paleta
Jedn. miary:szt

30 innych produktów w tej samej kategorii: