Ocieplenie budynku

Ocieplenie budynku odpowiednio dobraną grubością warstwy izolacyjnej zabezpiecza przed utratą ciepła oraz nadmiernym nagrzewaniem się. Przekłada się to na niższe koszty eksploatacji  oraz poprawienie komfortu związanego z jakością powietrza wewnątrz. Jeżeli poszukujesz wykonawcy,  który  odpowiednio dociepli Twój dom oraz profesjonalnie wykończy elewacje zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy docieplenie budynków w stanie surowym z rynku pierwotnego oraz termomodernizacje starszych budynków. Wykonujemy prace dociepleniowe zarówno przy domach jednorodzinnych jak i przy większych obiektach.

Oprócz wykonywanych przez nas prac budowlanych obejmujących kompleksowe ocieplenie budynku oferujemy fachową pomoc konsultanta w uzyskaniu do 100% wartości bezzwrotnej dotacji  z rządowego programu czyste powietrze.

Oto kilka zrealizowanych przez nas prac dociepleniowych :
Docieplenie domu jednorodzinnego – Ustroń
Docieplenie budynku wielorodzinnego Jastrzębie-Zdrój ul. Kusocińskiego
Docieplenie budynku szeregowego Żory ul. Drwali
W przypadku, kiedy nie jest możliwe ułożenie izolacji w sposób tradycyjny proponujemy termoizolację metodą wdmuchiwania pod ciśnieniem luźnych materiałów izolacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą usługą wdmuchiwania granulatu  oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.