Szalunki tracone Tassu

innowacyjne szalunki ław i stóp fundamentowych

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnego szalunku fundamentowego. Mamy przyjemność zaoferować szalunki tracone TASSU. Ten innowacyjny produkt zastępuje tradycyjne deskowanie stóp i ław fundamentowych.

TASSU – dlaczego warto:

  • SZYBKO I ŁATWO – montaż zajmuje łącznie 3-4 godziny pracy przy 2 osobach,
  • WYDATKI NIE WYMKNĄ SIĘ SPOD KONTROLI – TASSU wykonane jest z siatki stalowej laminowanej folią PE, nadaje się do całorocznego wykorzystania,
  • ŁATWY POCZĄTEK NA PLACU BUDOWY – TASSU wyposażone w zbrojenie podstawowe dostarczamy na plac budowy w ściśle zapakowanych stosach,
  • WYSTARCZĄ PODSTAWOWE NARZĘDZIA PRACY – proces montowania TASSU nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi pracy,
  • PROSTE I JASNE INSTRUKCJE – nauka montażu to kwestia 30-45 minut,
  • BRAK ODPADÓW BUDOWLANYCH – szalunki tracone TASSU po zabetonowaniu stają się elementem konstrukcji fundamentów i nie wymagają demontażu.

Szalunki Ław Fundamentowych

Szalunki ław fundamentowych, to nowoczesne rozwiązanie dla budownictwa. Elementy o długości 5 metrów są wyposażone w podstawowe zbrojenie podłużne. Dzięki niedużej wadze  załadunek, rozładunek i przenoszenie poszczególnych modułów nie stanowi problemu. Prace są łatwe, nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji. Każdy może montować nasz system! W ciągu jednego dnia można wykonać solidne ławy fundamentowe budynku. Dostępne szerokości szalunków: 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 i 1200 [mm] i wysokości: 200, 300, 400, 500 i 600 [mm].

Szalunki Stóp Fundamentowych

Szalunki stóp fundamentach dostarczamy do klienta w postaci gotowych do zalania form o określonych wymiarach. Prace montażowe polegają na ustawieniu szalunku, dodaniu odpowiedniego zbrojenia i zalaniu mieszanką betonową. Dostępne szerokości: 400, 600, 700, 800, 900, 1000 [mm] i wysokości: 300, 400, 500 [mm].

Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą sprzedaży rusztowań oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.